• Народні депутати Олег Березюк та Тарас Пастух зустрілися з працівниками найпотужніших підприємств Заліщиків

Народні депутати Олег Березюк та Тарас Пастух зустрілися з працівниками найпотужніших підприємств Заліщиків

5 Серп, 2017 \\ Заліщицький р-н

Народні депутати України від «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк та Тарас Пастух побували на двох найбільших підприємствах міста Заліщики – МПП «Арма» та ПП «Тіміртан». Обранці поспілкувалися з колективами та обговорили зміни, які пропонують пенсійна та медична реформи.

Люди обурені діями влади. Вони стверджують, що жодного покращення протягом останніх років не відбулося. Це стосується не тільки їх доходів, а й діяльності різних галузей в цілому. Найбільше нарікань у людей на медицину. У центрі міста знаходить нова добре обладнана лікарня, але жителі міста все одно їдуть в інші регіони, шукаючи кращих спеціалістів.

IMG_0447.JPG

Не вірять люди і в успіх пенсійної реформи. Так зване підвищення пенсій, яке має відбутися з 1 жовтня, вважають звичайною індексацією.

Як повідомив народний депутати Олег Березюк, пенсійна реформа справді має багато проблемних моментів. Один із них – збільшення трудового стажу для нарахування мінімальної пенсії з 15 до 25 років.

- Держава повинна переорієнтуватися на надання медичної послуги. Нова реформа охорони здоров’я покликана змінити підходи до фінансування галузі. Кошти отримуватиме не лікарня, а пацієнт, який сам обере собі лікаря і укладе з ним угоду. Тоді клініка не зможе працювати без кваліфікованих фахівців. Без хороших спеціалістів вона не витримає конкуренції, - зазначив Олег Березюк.

IMG_0453.JPG

Тарас Пастух розповів, які наслідки для економіки України мала блокада торгівлі з окупованими територіями та дискредитацію її учасників через контрольовані ЗМІ.

- Блокада стала поворотним моментом для України, але на цьому не потрібно зупинятися. Восени можливе погіршення військової ситуації в країні. Хлопцям на передовій дуже складно, тому їм потрібна наша підтримка, - каже Тарас Пастух. 


Повернутися до списку