• У Кропивницькому перешкоджали зустріч Олега Березюка з людьми

У Кропивницькому перешкоджали зустріч Олега Березюка з людьми

12 Лют, 2019 \\ Всеукраїнські новини Під час візиту до Кропивницького керівнику фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді Олегу Березюку перешкоджали зустрітися з жителями міста, а саме – з колективом міської лікарні. Говорити планували про одну з найскладніших в Україні реформ – медичну реформу. Подібне сталося з парламентарем вперше за майже 4,5 роки депутатської діяльності. 
 
Причина зриву зустрічі, переконаний Олег Березюк, тиск влади. Народний депутат так коментує ситуацію: “Тиранія в Кропивницькому. Людям забороняють доступ до інформації. Мені заборонили доступ до інформації від людей, які мали б розказати, як просувається реформа, та що конкретно їх не влаштовує. Я би доніс це міністру, прем’єр-міністру. Це ознаки тиранії та деспотії олігархічної влади у Кропивницькому”. 
 
На запитання, хто заборонив зустріч, головний лікар відповів “невідомі особи” прийшли і заборонили. «Хто ж керує державою?» – запитує народний депутат.
 
Від підсумовує: “Тому Садовий і прийняв рішення, що кандидує на Президента України. Щоб вибудувати разом з людьми владу, яка поважає людей”
 


Повернутися до списку