• Семенуха: «СБУ на п’ятий рік війни мала би опублікувати прізвища усіх держслужбовців з подвійним громадянством»

Семенуха: «СБУ на п’ятий рік війни мала би опублікувати прізвища усіх держслужбовців з подвійним громадянством»

26 Груд, 2018 \\ Всеукраїнські новини

На російські санкційні списки Україна має реагувати жорсткіше – переконаний депутат «Самопомочі» Роман Семенуха.

«Україна має реагувати наступним чином: перше – заарештувати Медведчука і обміняти його на українських полонених, далі – вводити жорсткі санкцій проти російських компаній, проти російських громадян, які причетні до збройної агресії проти України. І головне – СБУ на п’ятий рік війни має опублікувати прізвища усіх держслужбовців, народних депутатів, мерів міст, які мають подвійне громадянство – насамперед громадянство РФ.  От що мала би робити Україна, якби в неї були інституції, які служили би державі».     

Роман Семенуха, як і майже вся фракція «Об’єднання «Самопоміч», внесений до санкційного списку РФ.  Його розширену частину опублікували 25.12.2018. Сам Семенуха не вважає цей кремлівський перелік чимось серйозним:

«Це точно ніякий не санкційний список, а враховуючи те, що там є десятки регіоналів, такі одіозні особистості, як Вілкул, Мураєв, Труханов, Добкін, це точно не санкційний список – це чергова інформаційна операція Російської Федерації. Технологія така: взяти туди декількох людей, які справді боролися за незалежність країни, які воювали, які є послідовними в своїй позиції в українському парламенті, і розбавити їх регіоналами і пособниками Кремля. 

Людьми, які роками, якщо не десятиліттями, працюють на Кремль. Як до цього списку серйозно ставитися? Там десятки людей, які мають російське громадянство, які привели війну в цю країну».


Повернутися до списку