• Садовий відкликав свою кандидатуру і підтримав Гриценка на виборах Президента

Садовий відкликав свою кандидатуру і підтримав Гриценка на виборах Президента

1 Бер, 2019 \\ Всеукраїнські новини

Мер Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий оголосив про те, що знімає свою кандидатуру із виборів Президента України.

«Для мене мої власні амбіції не є головними. Я готовий жертвувати ними задля досягнення більшої мети. І я вважаю, що саме зараз ми маємо шанс обрати українського і антикорупційного Президента», – сказав Андрій Садовий.

Політик заявив, що у передвиборчих перегонах ухвалив рішення, яке, в тому числі, підтримав провід «Самопомочі» – підтримати кандидатуру Анатолія Гриценка.

«Моя підтримка не є безумовною. На початку наступного тижня ми з Анатолієм Гриценком підпишемо публічну угоду. У ній будуть дуже важливі принципи – стосовно оборони і безпеки нашої держави, стосовно боротьби з корупцією, стосовно окупованих територій, чистоти кадрової політики. Це важливо для нас всіх. Саме зараз – наш шанс», – переконаний Садовий.

Також політик додав, що це лише перші кроки:

«Самопоміч» сьогодні – та платформа, яка має об’єднати всі демократичні сили. Наше завдання – перемагати на парламентських виборах і виборах до органів місцевого самоврядування. Велика перемога буде – і це буде наша спільна перемога».

 


Повернутися до списку