• Садовий назвав три речі, які зміняться в країні внаслідок його президентства

Садовий назвав три речі, які зміняться в країні внаслідок його президентства

17 Груд, 2018 \\ Всеукраїнські новини

Повернення емігрантів в Україну, зростання іноземних інвестицій та встановлення верховенства права – таким має бути результат роботи наступного Президента. Про це лідер «Об’єднання «Самопоміч», майбутній кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий заявив у відвертій розмові з молоддю під час форуму у Києві.

«Для мене знаком успішної роботи буде те, що люди почнуть повертатися з-за кордону в Україну. Інвестори почнуть вкладати сюди кошти, і це будуть гроші не тільки наших заробітчан. І що найважливіше – з’явиться потужний імпульс для становлення верховенства права, який нарешті змінить чинну ще радянську правову систему», – наголосив Садовий.

На його думку, за 27 років в Україні фактично не змінилася правова система. Натомість у Казахстані з’явилася потужна судова система, де на засідання прилітають фахові і незалежні судді з Лондона.

«Ми маємо своїх прекрасних суддів, які зараз працюють в США, Канаді чи Австралії. Їх потрібно заохотити повернутися в Україну. Так у людей з’явиться віра в свою країну», – додав Садовий.


Повернутися до списку