• Садовий: «Корупція в час воєнного стану – мародерство»

Садовий: «Корупція в час воєнного стану – мародерство»

26 Лист, 2018 \\ Всеукраїнські новини
Зважаючи на відкриту російську агресію в Азовському морі, у сьогоднішній ситуації треба думати виключно про інтереси держави і запроваджувати воєнний стан. На цьому наголошує лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«Це може комусь не подобатись, але це реалії. Крим, Донбас, Іловайськ, Дебальцеве – було дуже багато ситуацій, коли треба було негайно запроваджувати воєнний стан. Бо Президент зобов’язаний діяти відповідно до Конституції та законів України», – каже Андрій Садовий.

Щоправда, на його переконання, сьогодні також є ряд інших запитань, на які суспільство вимагає від влади твердої відповіді:

«Рівень корупції в Україні зараз є критичним. Я вважаю, що в умовах воєнного стану корупція – це рівнозначно мародерству. І за це має бути дуже жорстке покарання.

Ще одне – це діяльність антиукраїнських сил на території України. Медведчук себе вільно почуває, зустрічається з Порошенком ночами, їздить до нього додому. Рабінович, Бойко – чому вони вільно себе почувають в Україні, сповідуючи антиукраїнську риторику, особливо в часи воєнного стану?»

Щодо позиції «Самопомочі» у парламенті Андрій Садовий заявив, що фракція очікує повного тексту документа, запропонованого Президентом: «Наша позиція чітка і послідовна – закон перш за все. А стосовно виборів – місяцем швидше чи місяцем пізніше, але все одно ми цю корумповану владу усунемо».


Повернутися до списку