• Роман Семенуха: «Усі олігархи знають – із Садовим неможливо домовитися»

Роман Семенуха: «Усі олігархи знають – із Садовим неможливо домовитися»

24 Січ, 2019 \\ Всеукраїнські новини

«Порошенко у своїй кампанії робить ставки на місцевий криміналітет», – про це в інтерв’ю виданню «Kharkiv today» заявив народний депутат України Роман Семенуха.

Публічна підтримка Петра Порошенка харківським мером Геннадієм Кернесом – один з доказів цього факту.

На думку депутата, чинний Президент України остаточно підпорядкував собі СБУ, прокуратуру і судову систему. Саме завдяки цьому деяким політикам – злочинцям часів Майдану вдалось уникнути відповідальності за економічні злочини, розпалювання ворожнечі. Тому сьогодні відповідна підтримка від них очевидна.

Схожа ситуація складається в Одесі, Дніпрі, інших містах України.

За словами Романа Семенухи, виборчі фальсифікації чиняться вже сьогодні. Так, наприклад, у Харкові за вказівкою місцевої влади немає бордів ані Андрія Садового, ані Анатолія Гриценка. Проте, не виникає проблем із розміщенням передвиборчої реклами кандидатів-вихідців з олігархічного пулу: Тимошенко, Мураєва, Вілкула, Бойка.

На думку депутата, причина банальна.

«ВВП України залежить сьогодні від десятка олігархічних сімей. Вони фінансують кампанії «ручних» політиків протягом 28 років. І вони точно знають – із Садовим буде неможливо домовитись. Тому чинять усі можливі перепони».


Повернутися до списку