• Народні депутати Соболєв та Семенченко виходять з “Самопомочі”

Народні депутати Соболєв та Семенченко виходять з “Самопомочі”

10 Квіт, 2019 \\ Всеукраїнські новини

Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які буди обрані у 2014 році до Верховної ради за списками Об’єднання “Самопоміч”, оголосили про намір вийти з партії.

Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву (на фото), а нардеп Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом. Депутати повідомили про це своїх колег під час засідання фракції “Самопомочі”.

При цьому обидва депутати залишаються членами фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Верховній раді. Як поясний Єгор Соболєв, депутати від Самопомочі були обрані до Парламенту від різних середовищ і там не зкурвились, а взяли активну участь у творенні законів для протидії корупції, визнання Росії окупантом, посилення місцевого самоврядування та поширення української культури. “Ми маємо обов’язок відстоювати ці позиції до завершення повноважень, які нам делегували люди”, — заявив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, раніше лідер партії Андрій Садовий повідомив про можливість виходу частини народних депутатів зі складу фракції.

“Парламент доживає останні місяці і політики визначаються зі своїм майбутнім та потенційними новими попутниками. Як би не склалась доля тих, хто вирішить покинути «Самопоміч» в цей момент і якими б не були їх мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю. Не скурвились, не зраджували виборців і принципи, робили те, що могли, хоча були у значній меншості.” – напасав Андрій Садовий в дописі у Facebook.

Лідер парії повідомив також, що «Самопоміч» чекає непросте внутрішнє перегрупування. “Ми йдемо в процес формування нового складу кандидатів, який відбудеться за принципом «відкритих списків». Далі підуть ті, для кого це дійсно справа життя.” – йдеться в заяві Андрія Садового.
Повернутися до списку