• «Медведчука необхідно затримати і обміняти на українських моряків», – Садовий

«Медведчука необхідно затримати і обміняти на українських моряків», – Садовий

4 Груд, 2018 \\ Всеукраїнські новини

Як Україна збирається визволяти 24-х службовців військово-морських сил України, полонених під час нападу російських окупаційних військ на українські кораблі у Керченській протоці?

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий пропонує затримати кума Путіна, «зірку» російської агентури в Україні Віктора Медведчука за державну зраду та обміняти його на українських моряків.

«Думаю, його ми зможемо обміняти не тільки на наших полонених моряків, але й на всіх політичних в’язнів, які сьогодні перебувають в російських тюрмах», – сказав Садовий у своєму відеоблозі на Youtube.

Він нагадує, що воєнний стан в країні запроваджується для того, аби навести порядок і укріпити оборону нашої держави.

«Якщо Медведчук і російська агентура далі будуть себе вільно почувати в Україні, якщо проросійські медіа далі паплюжитимуть все українське, якщо Україна і далі не матиме впливу на об’єкти критичної інфраструктури, а корупція буде як шоу, тобто якщо ми не побачимо реальних змін і воєнний стан буде використаний як димова завіса для того, щоб впливати на вибори – це дуже недобре. Я би нікому не радив дурити громадян власної країни», – наголосив політик.

Садовий також додав, що серед полонених Росією моряків є військовий з Львівщини. Його родині з міського бюджету виділять 100 тисяч гривень матеріальної допомоги.


Повернутися до списку