• Ірина Сисоєнко домоглася від уряду фінансування невідкладної допомоги

Ірина Сисоєнко домоглася від уряду фінансування невідкладної допомоги

24 Трав, 2019 \\ Всеукраїнські новини

Кабінет Міністрів  із запізненням на 5 місяців ухвалив постанову про використання та розподіл коштів, закладених в бюджеті ще з 1 січня 2019 року для екстреної медичної допомоги.

Це перемога представниці «Самопомочі» Ірини Сисоєнко, яка є справжнім рекордсменом за кількістю звернень та вимог  до уряду та Прем’єр-міністра з приводу фінансування екстреної медичної  допомоги.

Ірина зазначає: «922,5 млн грн невдовзі надійдуть у Вінницьку, Донецьку, Одеську, Полтавську, Тернопільську області та місто Київ для придбання спеціалізованого санітарного транспорту, оснащення для навчально-тренувальних відділів центрів ЕМД та медицини катастроф, апаратно-програмного комплексу диспетчерських служб центрів ЕМД та медицини катастроф».

Але працювати ще є над чим, адже обсяг фінансування незначний – лише 10% від необхідного для проведення реформи. Тож Сисоєнко і далі «вигризатиме» в уряду збільшення фінансування екстреної медичної допомоги за кошти державного бюджету.

Вона наголошує: «Найголовніше,  що всі області України мають одержувати гроші на екстрену меддопомогу. Я робитиму все можливе, щоб наступний уряд більше думав про людей і не вибірково фінансував питання людського життя!»


Повернутися до списку