• Чому Садовий?

Чому Садовий?

15 Січ, 2019 \\ Всеукраїнські новини

Вміє керувати й досягати успіху

Міський голова Львова від 2006 року і дотепер. За 12 років місто стало найуспішнішим в Україні, культурною столицею, увійшло до топ-100 найбільш відвідуваних у світі. Результати роботи Садового можна побачити на власні очі.

Знаходить правильні рішення у критичних ситуаціях

Вистояв у «сміттєвій блокаді», яку організувала Адміністрація Президента як помсту за незалежну позицію. Вирішує у Львові екологічну проблему, яку досі не розв’язали ані уряд, ані інші міста: будує сучасний сміттєпереробний завод – один із перших в Україні.

Довів, що інвестиції в Україну можливі

Європейці дають гроші тим, кому довіряють. А Львів – найбільший партнер європейських фінансових інституцій серед усіх міст України. Це десяток мільйонів інвестицій у нові дороги, інфраструктуру, трамвайні шляхи, транспорт, теплові мережі.Сучасний, низькопідлоговий трамвай Сучасний, низькопідлоговий трамвай "Електрон" львівського виробництва

Реально дбає про українських військових

У Львові кожен, хто повертається з війни, отримує по 100 тисяч гривень допомоги. Садовий наголошує, що таку підтримку повинні мати від держави всі ветерани.

Знає, як зупинити відтік людей з країни

За останні роки в місті створили десятки тисяч нових робочих місць (і для молоді, і для фахівців із досвідом) у нових галузях – ІТ, туризм, машинобудування, будівництво, харчова промисловість. В українців з’явилась альтернатива еміграції.

Не залежить від олігархів

У цьому легко переконатись, простеживши дії «Самопомочі» у парламенті. Жодного голосу на догоду олігархам, які систематично оббріхують Садового на своїх телеканалах.

Вміє добирати команду

Команда Садового відома і відкрита – це Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Олег Березюк та десятки інших чесних професійних людей.Підписання угоди про партнерство з Демальянсом. Жовтень 2018 рікПідписання угоди про партнерство з Демальянсом. Жовтень 2018 рік

Залучає талановиту молодь до управління

Унікальний досвід для України. Завдяки Андрію Садовому 10 тисяч студентів мали змогу стажуватися у Львівській міській раді. Найкращих запросив працювати для громади. Такі ж соціальні ліфти для молоді мають бути і в наступного Президента.Повернутися до списку