• ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ПІДТРИМАЛА БЛОКАДУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ПІДТРИМАЛА БЛОКАДУ

24 Лют, 2017 \\ Тернопільський р-н ТЕРНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ПІДТРИМАЛА БЛОКАДУ
24 лютого на засіданні сесії Тернопільської районної ради депутати майже одноголосно прийняли рішення про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо визнання тимчасової окупації частини території України Російською Федерацією, а також про підтримку торгівельної блокади.


Текст Звернення

Ми, депутати Тернопільської районної ради, висловлюємо глибоку занепокоєність з приводу відсутності державної політики щодо фактично окупованої території частини Донеччини та Луганщини.

Внаслідок відсутності чіткої політики стали можливими:

— Торгівля з окупантом, яка здешевлює окупацію країні-окупанту.  Закликаючи світ посилити санкції проти Росії, Україна не має права торгувати з вбивцями наших людей.

— Фінансування підприємств на окупованій території, які працюють виключно з дозволу окупаційної влади незалежно від місця реєстрації підприємств, бо  контролювати будь-що на окупованій території може лишеокупант. 

— Невизнання відповідальності Росії за розпочату війну проти мирної України, оскільки протягом 3-х років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни.

Більше того, затверджений 11.01.2017 розпорядженням уряду План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, передбачає фінансування підприємств на окупованих територіях!

Така політика держави викликає обурення людей, проявом якого стала блокада добровольцями торгівлі з окупованими територіями. Люди, які в 2014 році захистили державу, що не мала спроможності захистити себе і своїх людей, через 3 роки війни знову виконують функцію держави та зупиняють ганебну торгівлю з окупантом, яка збагачує олігархів по обидва боки від передової та допомагає Росії фінансувати окупацію.

З огляду на це, звертаємося:

- до Верховної Ради України із закликом визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України;

- до Кабінету Міністрів України із закликом скасувати  розпорядження уряду від 11.01.2017 про затвердженню Плану  заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження,

- до Президента України із закликом підтримати визнання російської окупації та заборону торгівлі з окупантом. 

ternrayon.jpg

Повернутися до списку