• Студентам Тернополя розкажуть про їхні можливості

Студентам Тернополя розкажуть про їхні можливості

7 Жов, 2017 \\ Тернопільський р-н

У Тернополі стартував проект від молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» - Тернопіль під назвою Центр можливостей. У його рамках студенти зможуть дізнатися про стажування, стипендії, подорожі, конкурси – все, що цікавить молодих людей.

До проекту залучають активних людей – студентів 1-3 курсів, які хочуть розвиватися. Учасники молодіжки проводять зустрічі у вищих навчальних закладів міста, де розповідають студентам про навчання та подорожі за різними програмами, проекти, які реалізовує молодь в інших містах, стажування, конкурси, фестивалі та громадську роботу.

- Ми розповідаємо студентам про приватні стипендії для навчання закордоном та наукової діяльності в Україні, можливості для стажування в місцевих органах влади та великих компаніях, поїздки для обміну досвідом у найбільші міста України та Європи, екскурсії у найцікавіші місця нашої країни та безліч інших можливостей. Всі вони є доступними та публічними, проте через відсутність знань про них, більша половина студентства так їх і не використовує, - зазначає координатор проекту Олег Грушицький.

Завдяки Центру можливостей організатори прагнуть максимально донести до студентської молоді інформацію про кращі можливості для саморозвитку. Отримали доступ до всіх ресурсів. Так вони зможуть швидше знайти себе та реалізуватися в обраній сфері.

IMG_0894.jpg

IMG_0868.jpgПовернутися до списку