• Офіційна позиція Тернопільської районної організації політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" щодо питання врегулювання вартості проїзду та якості перевезень

Офіційна позиція Тернопільської районної організації політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" щодо питання врегулювання вартості проїзду та якості перевезень

23 Січ, 2017 \\ Тернопільський р-н

Жителі Тернопільського району неодноразово звертались до депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Тернопільській районній раді щодо питання врегулювання вартості проїзду та якості перевезень. Як видно зі звернень громадян, перевізники не завжди сумлінно ставляться до своєї роботи. Не дивлячись на пояснення перевізників, залишається багато питань і сумнівів щодо обґрунтованості підняття тарифів. Зокрема, тарифи на проїзд мають традиційні обґрунтування: подорожчання паливно-мастильних матеріалів та запчастин до транспортних засобів, витрати на проведення техобслуговування тощо.

Розуміємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. №240 вилучено норму про те, що органи державної виконавчої влади та виконавчі органи міськрад встановлюють тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. Проте контроль за дотриманням тарифу на перевезення все ж залишається у Ваших обов’язках. Зокрема, Ваше управління та структури підпорядкування перевіряють правильність розрахунку вартості проїзду пасажира згідно маршруту, що подається перевізниками.

Громадяни скаржаться на різке підвищення вартості проїзду у 2017 році, яка є необґрунтовано високою. Не зрозумілим є процес підрахунку прибутку перевізників, адже на однакових маршрутах вартість проїзду може відрізнятись до 50%.

Для справедливого та оперативного вирішення озвученої проблеми, просимо виконати наступні дії:

- піддати детальному аналізу та оприлюднити повне обґрунтування підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті,маршрути, яких проходить через Тернопільський район.

-  провести аналіз розрахунку вартості проїзду одного пасажира по маршрутах, згідно паспортів автобусних маршрутів регулярних перевезень.

- впровадити систему контролю дохідності пасажирських маршрутів з боку управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської ОДА.
- призупинити процес підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті у Тернопільському районі до виконання всіх вищезазначених процедур.

Заздалегідь дякуємо Вам за увагу до цього звернення і не сумніваємось, що Ваша компетентна співпраця відповідатиме проголошеному керівництвом держави курсу на реалізацію принципу верховенства права та забезпечення прозорості діяльності органів влади. Відповідь на звернення просимо надати в строк, передбачений ст.20 Закону України "Про звернення громадян", і надіслати її на адресу фракції.

kbm-cFxahRI.jpgUz8zb.jpg70-X.jpg


Повернутися до списку