• Заява Самопомочі щодо ініціативи зняти блокаду торгівлі на крові

Заява Самопомочі щодо ініціативи зняти блокаду торгівлі на крові

6 Черв, 2019 \\ Новини області

Торгувати з окупантом – це давати йому в руку зброю, з якої він нас розстрілює. З такою позицією ми взимку 2017 року зібрали речі і долучилися до хлопців, які заблокували торгово-транспортний потік на окуповані території та в зворотному напрямку.

Ми не розуміли, як ті, хто забрав нашу територію і розстрілював наших товаришів може бути нашим партнером. Ми не могли змиритися, що з початку війни окупована територія стала великим «чорним офшором», куди щодня курсувало майже 60 завантажених потягів. 
Як це пояснити родинам загиблим? Як сказати, щоб наш ворог є нашим партнером?

Протягом трьох років війни СБУ видало 100 тисяч дозволів на торгівлю найрізноманітнішими товарами.

Зі всіх телеекранів нас звинувачували в тому, що ми вбиваємо економіку. Що без цих торговельних відносин ми не виживемо. Що в результаті? Вижили! Вистояли! І піднялися!

Це стало найбільшою перемогою українців після Революції Гідності.

Сьогодні цю перемогу хочуть перекреслити. Вчора старий-новий представник Президента у переговорах Леонід Кучма заявив, що ініціюватиме на засіданні у Мінську скасування блокади. Це виходить за всі рамки, як юридичні, так і здорового глузду.

У той час, як Європа запровадила санкції проти Росії, ми за жодних умов не маємо права розглядати Росію, як свого партнера.

Ми сподіваємося, що озвучені заяви не є позицією команди новообраного Президента. Закликаємо усі демократичні сили об’єднатися для протидії реваншу проросійських сил і недопущення скасування блокади торгівлі на крові.Повернутися до списку