• «Закон про воєнний стан запізнілий, але конче потрібний», – нардеп Тарас Пастух (Відео)

«Закон про воєнний стан запізнілий, але конче потрібний», – нардеп Тарас Пастух (Відео)

28 Лист, 2018 \\ Новини області

Три військові кораблі МВС України в полоні Росії. На засіданні РНБО розглянули питання запровадження воєнного стану, яке підтримав Петро Порошенко.  Верховна Рада України на засіданні 26 листопада ухвалила законопроект – воєнний стан введено в  10 прикордонних областях країни.

На цей час управління переходить до військових, – пояснює нардеп Тарас Пастух. Тож закликає населення належно це сприйняти і не панікувати. Для мобілізації населення на цих територіях потрібний окремий указ президента. Прийнятий Закон, каже депутат, перш за все,  захищає бійців, які до цього боронили країну.

– Це указ про введення воєнного стану, надзвичайно важливий нашим військовим. Тому що чотири роки пройшло, завершується вже п’ятий рік війни і сьогодні військова прокуратура, поліція наших багатьох військових посадили за ґрати через те, що вони не було захищені законом, їхні дії. Військова прокуратура трактувала, що хлопці воювали під час мирного життя, – народний депутат України, «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух.

Рішення запізніле, але нині конче необхідне, – переконаний Т. Пастух.

– Таке рішення має йти навипередки, а не вже фактично п’ять років після того як відбулося вторгнення. Ми фіксуємо сьогодні перемогу. Тому що вся Україна розуміла, що коли йде війна, її потрібно назвати війною, а не АТО чи операцією. Сьогодні все відбулося, так як мало відбуватися по здоровому глузду, по здоровій логіці, будь-якої людини.

Затверджена дата виборів – 31 березня, – вважає нардеп, – зніме політичну напругу.

Медіатор


Повернутися до списку