• Закон "Про Президента" визначить повноваження Гаранта і припинить боротьбу за крісло "царя", - Віталій Фидрин

Закон "Про Президента" визначить повноваження Гаранта і припинить боротьбу за крісло "царя", - Віталій Фидрин

22 Квіт, 2019 \\ Новини області

21 квітня Україна обирала нового Президента. Станом на 17 год 22 квітня ЦВК опрацювала понад 99% протоколів. Тож ім'я нового керівника країни уже відоме. Втім досі тривають дискусії, чи не змінить Україна після виборів свого політичного вектору, чи не віддалиться від Європи.

У 2014 році Україна обрала свій курс. І незалежно від того, хто буде президентом, відступати від нього не можна, вважає голова обласного виборчого штабу "Об'єднання "Самопоміч" Віталій Фидрин. Щоб раз і назавжди поставити крапку у цьому, слід чітко визначити повноваження Гаранта.

 Дві останні каденції Президенти країни частково вийшли за межі Конституції і через рішення окремих органів набрали на себе більше повноважень, ніж передбачено Законом. Тому нашою фракцією у Верховній Раді напрацьовано проект закону "Про Президента України", який поверне посаду Президента у конституційне поле і передбачить відповідальність, адже сьогодні це єдина посадова особа, яка де-факто не несе відповідальність за свої дії. Разом з цим, припиниться боротьба за крісло навіть не Президента, а, я б сказав, царя, а люди перестануть боятися, що, обравши не того керівника держави, країна змінить свій вектор, -  зазначив Віталій Фидрин.


Повернутися до списку