• «В Андрія Садового один конкурент – олігархат», – народний депутат Олег Березюк

«В Андрія Садового один конкурент – олігархат», – народний депутат Олег Березюк

28 Січ, 2019 \\ Новини області

Цього тижня Україна відзначає 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. Цю дати Тернопільщина та Хмельниччина традиційно відзначали разом, об’єднавшись в живий ланцюг на мості річки Збруч.

До урочистостей у наших краях доєднався львів’янин, народний депутат України, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» . А опісля завітав до студії Першого інтернет-телебачення Тернопільщини МедіаТОР. Про свідомість українців і відзначення Акту Злуки, про передвиборчу програму Андрія Садового і чим він відрізняється від інших кандидатів у президенти, з ким об’єднуватиметься заради перемоги та про те як голосувати українцям, – спілкувалася Надія Березюк.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній раді Олег Березюк каже, що в кандидата у президенти Андрія Садового є лише один конкурент – олігархат і його представники.

– Найперше усе залежить від людей, бо якщо вони не матимуть політичної волі і бажання все завалиться. Без людей не побудуєш ні міста, ні держави. Важливо повернути довіру до влади. Нині обіцяють люди, які 20 років при владі, Порошенко, Тимошенко, а толк? Це не нові обличчя, якщо ми думаємо, що люди змінюються, ми помиляємося. Очільники влади не служать людям, вони служать шістьом власникам постколоніального майна в українській державі, тобто олігархам, – розповідає народний депутат у Верховній раді Олег Березюк.

Аби проголосувати вірно, каже Олег Березюк, потрібно затратити час, достатньо переглянути біографію кожного з кандидатів у президенти і прийняти раціональне рішення.

– Голосувати не серцем, а розумом. Ні в якому разі не продавати свій голос, бо він немає ціни, він коштує волі.

Більше у програмі Позиція на Першому інтернет-телебаченні Тернопільщини МедіаТОР.Повернутися до списку