• Україна має стати країною заможних людей та середнього бізнесу, - Василь Гацько

Україна має стати країною заможних людей та середнього бізнесу, - Василь Гацько

17 Січ, 2019 \\ Новини області

Під час візиту у Тернопіль співголова партії ДемАльянс Василь Гацько  зустрівся з представниками групи компаній MagneticOne. Говорили про перспективи залучення ІТ у державному управлінні, проблеми освіти та трудової міграції.

За словами Василя Гацька, сьогодні сфера ІТ є однією з найуспішніших і найбільш оплачуваних. До такого рівні потрібно підтягнути й інші перспективні галузі. Аби Україна стала країною заможних людей та середнього бізнесу.

Василь Гацько зазначив, що невдовзі ІТ може витіснити значну частину управлінського складу. 
- Держава повинна бути у мобільному громадянина. А чиновник скоро може стати раритетом. Проте це зменшить бюрократію і відкриє нові можливості, - зазначив політик.

Також керівник ДемАльянсу розповів про об'єднання з Самопоміччю і політичну ситуацію в країні. Він закликав підтримати на президентських виборах кандидатів, незалежних від олігархів. Зокрема, Андрія Садового.

До слова, у Львові реалізовується проект найбільшого ІТ-парку площею 10 га, призначеного для розміщення до 14 тис. осіб. За даними досліджень, 91% опитаних керівників львівських ІТ-компаній готові переїхати в більш комфортабельні офіси. Вже до початку будівництва ІТ-парк приблизно на 60% попередньо заброньований майбутніми орендарями.

49393601_1841893045938773_2295953108280279040_n.jpgПовернутися до списку