• У Тернополі стартує проект "Пенсійний калькулятор"

У Тернополі стартує проект "Пенсійний калькулятор"

11 Черв, 2018 \\ Новини області

Кожна людина, яка все свідоме життя чесно і відповідально працювала, заслуговує на гідну пенсію. Та, на жаль, не завжди так буває і ті, хто сподіваються на забезпечену старість, глибоко розчаровані тим, як оцінила їх держава. Ба більше, інколи навіть ці мізерні пенсії не завжди нараховані оптимально.

Аналіз пенсійних виплат показав, що у багатьох випадках нарахування проводились з порушеннями й призводили до зменшення грошового розміру пенсії. Зараз є реальна можливість перерахувати пенсію й почати отримувати справедливі виплати.

«Об'єднання «Самопоміч» в Тернопільській області розпочинає реалізацію проекту «Пенсійний калькулятор». У офісі обласного осередку розпочинається прийом громадян, де пенсіонери зможуть отримати консультацію. Спершу вони повинні звернутися до УПФУ з заявою на отримання виписки із розпорядження про призначення (перерахунок) пенсії, що містить інформацію про розрахунок пенсії та періоди страхового стажу і заробітної плати, які враховані при розрахунку пенсії (бланк заяви можна отримати в нас на офісі). Далі, отриману роздруківку розпорядження про розрахунок пенсії принести нам для занесення даних в автоматизовану систему, яка визначає оптимально розрахована пенсія чи ні, і здійснює її перерахунок з врахуванням оптимальних періодів.

Консультацію громадяни зможуть отримати кожного понеділка з 10 до 17 год за адресою Шевченка,6. Тел. 067 621 75 55


Повернутися до списку