• У Тернополі депутати засудили побиття активістів та  ветеранів під Верховною Радою

У Тернополі депутати засудили побиття активістів та ветеранів під Верховною Радою

19 Бер, 2018 \\ Новини області

Депутати Тернопільської обласної ради засудили розгін наметового містечка біля Верховної Ради. Обранці підтримали одразу чотири звернення громадських організацій учасників АТО, Майдану та ветеранів війни.

Практично усі організації засудили дії керівництва держави та правоохоронців щодо ветеранів АТО та мирних активістів. На їхню думку, керівництво держави цинічно принизило захисників та плюнуло в обличчя всьому суспільству. Однак кожна організація мала власне бачення щодо покарання винуватців розправи над учасниками мирної акції.

Депутати підтримали усі чотири звернення. У них громадські організації закликають Верховну Раду законодавчо врегулювати процедуру усунення з поста Президента України в порядку імпічменту, відправити у відставку Генерального прокурора України Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, закрити кримінальні провадження проти учасників Руху «Визволення», зняти депутатську недоторканність з народних депутатів, внести зміни до виборчого законодавства.Повернутися до списку