• «Самопоміч» підтримує громаду Малого Ходачкова

«Самопоміч» підтримує громаду Малого Ходачкова

7 Черв, 2018 \\ Новини області

Сьогодні, 7 червня, у селі Малий Ходачків відбулися збори громади. Тут досі триває конфлікт між місцевою громадою та представниками сільської ради, в тому числі сільським головою Володимиром Березою.

Нагадуємо, що у селах Малий Ходачків та Костянтинівка виникла конфліктна ситуація через невмотивовані відмови в наданні земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам бойових дій. Жителі сіл вважають, що таким чином було грубо порушено норми земельного законодавства.

У квітні з громадою сіл Малий Ходачків та Костянтинівка спілкувався народний депутат України Тарас Пастух. На прохання людей він звернувся до Держгеокадастру щодо правомірності надання або відмови у наданні земельних ділянок у приватну власність. А також з вимогою надати інформацію щодо виділених ділянок у період з 2010 по 2018 роки.

Майже два місяці знадобилося для того, аби структура підготувала необхідну інформацію. 6 червня документи надійшли на адресу народного депутата.

Сьогодні під час зборів громади помічник-консультант народного депутата Назар Зелінка оприлюднив отриману інформацію. Близько півсотні примірників копій документу люди отримали у своє користування.

- Тепер люди зможуть проаналізувати інформацію і розібратися, кому дісталися ділянки, коли і якою площею, а також, чи є серед тих, хто отримав землю, немісцеві мешканці, - каже Назар Зелінка.

Проаналізувавши інформацію, люди зможуть визначитися, що робити далі. Якщо громада має бажання відкликати Володимира Березу з посади сільського голови, то для цього люди повинні зібрати підписи та запустити народну ініціативу. Володимир Береза балотувався на цю посаду як самовисуванець. «Об’єднання «Самопоміч» не має повноважень ініціювати процедуру відкликання, однак наша політична сила готова забезпечити юридичний супровід цього питання.

 

 


Повернутися до списку