• «Самопоміч» не має жодного відношення до розподілу землі поблизу Ходачкова

«Самопоміч» не має жодного відношення до розподілу землі поблизу Ходачкова

2 Квіт, 2018 \\ Новини області

Нещодавно на кількох місцевих інтернет-ресурсах з’явилася інформація про те, що «Самопоміч» Тернопільського району оголосила війну ветеранам АТО. Мова йде про нібито земельний конфлікт у селі Малий Ходачків.

Оприлюднена інформація не відповідає дійсності, тому вважаємо за потрібне роз’яснити ситуацію.

У публікації йдеться про те, що за межами населеного пункту було розподілено 120 га землі, а у переліку отримувачів громадяни, які не мають відношення до АТО і мають певну приналежність до представників влади.

Звертаємо увагу на те, що розподілом земель за межами населеного пункту (в тому числі учасникам АТО) займаються державні адміністрації та Держгеокадастр, а не сільські ради. Протягом 2014-2016 років у межах зазначеної ділянки надано 390 земельних ділянок з різних регіонів України.

У зв’язку з цим, сільський голова Малого Ходачкова Володимир Береза неодноразово звертався до Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області з проханням не надавати ділянки із земель сільськогосподарського призначення у власність без погодження з сільською радою.

Оскільки на території Малоходачківської сільської ради нараховується 19 учасників АТО, які ще не отримали ділянки для ведення особистого селянського господарства (документи нижче).

У листі до голови Тернопільської обласної адміністрації Степана Барни сільська рада просила припинити надання земельних ділянок на території сільської ради за межами населеного пункту до закінчення виготовлення проектної документації щодо внесення змін до меж населеного пункту.

Як розповів Володимир Береза, насправді ситуація не в землі та учасниках АТО, а особистісному конфлікті з окремими представниками громади та екс-секретарем ради.

- Нещодавно відбулися збори села. Мені закинули те, що у Ходачкові 100 га землі було роздано не АТОвцям. Очевидно, мова йшла про ділянки за межами села, до яких ми не маємо відношення. Мені слова не дали. Розгорілась суперечка. Відчував, що ситуація наближалась і до фізичного впливу. Під тиском мене змусили написати заяву про складання повноважень, - каже Володимир Береза.

На зборах присутнім був і голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Тернопільській обласній раді Віталій Фидрин.

- Це зухвала маніпуляція. Насправді сільський голова неодноразово намагався врегулювати це питання. Про це свідчать документи. Скандал має виключно політичний підтекст і спричинений бажанням окремих осіб усунути з посади голову села.  Найбільш цинічним є те, що на збори запросили священика, який підбурив людей, а після того так звані «викривачі» запропонували виділити йому 5 га землі в межах села (!!!). Хочу нагадали, що «Самопоміч» завжди підтримувала учасників АТО. У нашій партії є чимало ветеранів та волонтерів, тому жодної війни між нами і захисниками бути не може, - підсумував Віталій Фидрин.

м х 2 (1).jpg

м х 2.jpg

м х 6.jpg

м х 3.jpg


Повернутися до списку