• «Самопоміч» наполягає на термінових консультаціях щодо призначень в оборонному секторі

«Самопоміч» наполягає на термінових консультаціях щодо призначень в оборонному секторі

7 Черв, 2019 \\ Новини області

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони не підтримав президентський проект постанови щодо звільнення міністра оборони Степана Полторака.

Річ у тім, що після звільнення чиновника відомство «обезголовлюється», адже главою держави не було одразу запропоновано нову кандидатуру на керівника міністерства оборони.

Член комітету та народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух розповідає деталі: «На засіданні комітету виникли застереження, що, звільнивши керівника та не отримавши подання на призначення нового, ми можемо під час війни «підвісити» країну на тимчасово виконуючих обов’язки.

Міністр оборони підпорядковується президенту як верховному головнокомандувачу, а т.в.о. не має цієї вертикальної залежності, що може бути певною проблемою в управлінні Міністерством оборони».

У цій ситуації, на переконання парламентаря, представникам президента необхідно негайно провести консультації з головами фракцій, отримати підтримку запропонованих на зазначені посади главою держави кандидатур та одночасно розглянути в сесійній залі питання про звільнення нинішніх керівників оборонних відомств та призначення нових.Повернутися до списку