• «Провладні політичні сили і ті, хто імітують опозицію, мають відійти у небуття», - нардеп Любомир Зубач

«Провладні політичні сили і ті, хто імітують опозицію, мають відійти у небуття», - нардеп Любомир Зубач

2 Січ, 2019 \\ Новини області

- Сьогодні при владі люди 90-их. Вони наростили свої статки на розкраданні країни, допомогли створитися олігархічним структурам, які контролюють країну. Це 7-10 сімей. Вони зі всіх сил тримаються за свою владу і відстоюють власні інтереси, а не держави. Потрібно вольове рішення, щоб це переламати, - про це під час візиту у Тернопіль заявив народний депутат від «Самопомочі» Любомир Зубач.

Він зазначив, що сьогодні політичні технології працюють так, щоб підвести людей до думки, що в країні є всього два кандидати – Порошенко та Тимошенко.

- Ми вже бачили таке у випадку з Кучмою та Симоненком. Але насправді це маніпуляції. У нас є багато інших кандидатів. Це молоді люди з новим стилем мислення, які готові конкурувати і перемагати. Я вважаю, що ми повинні викреслити з пам’яті людей вчорашнього дня. І обирати нові обличчя, - зазначив пан Зубач.

Про свій намір йти у президенти оголосив лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

- Наша відмінність в тому, що ми не обіцяємо, а показуємо, що робили – у Верховній раді, у Львові. Андрій Садовий - добропорядна людина. Він показав ефективність своєї господарської та політичної  діяльності, - каже депутат.

Він закликав тернополян не піддаватися на маніпуляції, аналізувати інформацію про кандидатів та свідомо робити свій вибір. 

Сайт 0352


Повернутися до списку