• "Першим кроком президента має бути призначення адекватних силовиків" - Любомир Зубач

"Першим кроком президента має бути призначення адекватних силовиків" - Любомир Зубач

28 Груд, 2018 \\ Новини області

Для друзів все, для ворогів - закон. За таким принципом живе сьогоднішня влада. Тому першим кроком президента має бути верховенство права для всіх. Про це під час зустрічі з колективом першого автоматизованого книжкового виробництва ZAZA Рrint заявив народний депутат Любомир Зубач.

Днями депутат перебував з робочою поїздкою у Тернополі, де зустрівся з трудовими колективами. Пан Любомир розповів, якими мають бути перші кроки нового президента.

- Перш за все, країні потрібно призначити адекватних силовиків, які мали б волю притягати до відповідальності тих, хто порушує закон і тих, хто займається корупцією. Андрій Садовий, як мер Львова, дуже категоричний у цьому питанні. Він легко прощався з тими, хто ставав на хибний шлях. Це саме потрібно зробити і в країні. Ми показуємо це власним прикладом. "Самопоміч" - єдина партія, яка визнає свої помилки і чистить свої ряди. За дії, які не відповідають принципам партії, були виключені депутати з Чернівецької обласної та Київської міської рад. Кілька депутатів виключено з фракції Верховної Ради, - каже Любомир Зубач.

З колективом деревообробного підприємства "Терком" депутат говорив про фінансування міст та громад, політичну ситуацію в країні та успішний досвід Львова.

У 2014 році було прийнято ряд змін щодо фінансування органів місцевого самоврядування. Значна частина податків залишилась на місцях і в містах з'явився великий ресурс. Поряд з цим держава почала перекладати на міста частину видатків, наприклад, утримання освіти та медицини. Але навіть при таких обставинах міста не бідують. Головне правильно організувати роботу. Наприклад, нещодавно у Львові міська рада продала на аукціоні приміщення площею 70 м2 за 34 мільйони гривень. Це ресурс для міста? Так. Все відкрито і прозоро. Так місто наповнює бюджет. І Андрій Садовий як потужний управлінець працює над тим, щоб зробити Львів успішним, а згодом і всю країну, каже Любомир Зубач.

IMG_0834.JPG

IMG_0827.JPGПовернутися до списку