• Олег Грушицький: «На цих виборах я отримав більше, ніж перемогу»

Олег Грушицький: «На цих виборах я отримав більше, ніж перемогу»

28 Груд, 2018 \\ Новини області

Кілька днів тому Білецька громада обрала свій перший управлінський склад. Третина виборців віддали голоси за молодого, фахового та ініціативного кандидата на голову громади Олега Грушицького. І хоч це забезпечило йому другий результат, сам кандидат вважає це перемогою молоді, адже люди повернули їй віру в себе.

- Олеже, як оцінюєш виборчу компанію в цілому?

- В першу чергу, хочу щиро подякувати кожному, хто взяв на себе відповідальність за майбутнє громади, прийшов на вибори і віддав за мене свій голос. Це величезний кредит довіри, який я не зраджу. 32% підтримки людей надихають та дають віру, що молодь потрібна країні! Сьогодні я працюю з багатьма громадськими організаціями, молодіжними осередками і обов’язкового донесу це до них. Думаю, це надихне їх. По-друге, молодь нарешті прийшла на вибори та взяла активну участь у кампанії. Це є хорошим сигналом. Нарешті молоді люди зрозуміли, що їхня громада і країна в їхніх руках. Вони повинні самі будувати майбутнє, в якому хочуть жити. І хоча я не отримав перше місце, я отримав набагато більше – підтримку. 
Сьогодні у нас вже є успішний досвід участі у виборах і ми готові ділитися ним, тому, сподіваюся, моїм молодим колегам буде легше.

- Як думаєш, чого забракло Тобі для перемоги?

- Ця кампанія була дуже складна. Якщо пригадаєте, практично до кінця ніхто не знав, відбудуться ці вибори чи ні. Спершу вибори взагалі не призначали, потім ввели воєнний стан і тут знов невизначеність. А коли все ж таки рішення було прийнято остаточно, до дня голосування залишилося два тижні. Це надзвичайно мало, щоб достукатися до кожного виборця. 
Я завжди був відкритим до людей, саме за таким принципом будував свою кампанія. Я спілкувався з ними особисто: приходив в колективи, на збори громади, у домівки виборців. Ніколи не обіцяв людям того, що практично не можна зробити, бо це популізм. Я пояснював, що буде в наших силах, а що ні. Як я бачу вирішення тої чи іншої проблеми, слухав їхні пропозиції. На жаль, часу було недостатньо, щоб поговорити з кожним, мабуть, через це у мене другий результат, а не перший. У той же час, ті, хто мене почули, підтримали і я не маю права сьогодні залишити цих людей.

- Це означає, що Ти продовжиш роботу в громаді?

- Під час кампанії ми з людьми підняли багато проблемних питань. Крім того, я йшов на вибори з певними ідеями і надалі готовий їх втілювати. Те, що я не став головою, не означає, що залишу громаду. Це місце, в якому я народився і виріс. Я хотів бачити громаду сильною як до 23 грудня, так і після цієї дати. Мій результат на виборах не змінив мої переконання. В якому форматі ця робота розвиватиметься, наразі визначаюся. Можливо через громадську організацію чи партійний осередок. Сьогодні є можливості готувати грантові проекти, залучати різні фонди. Я не перший рік працюю у цій сфері і готовий застосувати свій досвід. Дуже тішить те, що за цей час до нас долучилися багато хороших людей, які повірили у наші ідеї та бачення і вирішили нам допомогти. Разом ми сильні.

- Виборча кампанія була не тільки короткою, а й скандальною.

- Кажуть, що дорога – це частина подорожі. Так само і вибори. Це не тільки результат, а й сама кампанія. Прикро було дивитися на т брудні речі, які відбувалися у нашій дружній громаді. Я противник перемоги будь-якою ціною. Не хочу давати оцінку цим діям, краще за мене це зроблять люди. Вони особисто знають кандидатів, і розуміють, що правда, а що ні, хто з ким про що домовлявся, і хто від кого що отримував. Дякувати Богу, я у це практично не був втягнутий, за винятком кількох абсолютно брехливих публікацій у ЗМІ. Мені здається, частина кандидатів не сприймали мене, як серйозного конкурента. Тому запекла боротьба велася між двома авторитетними і відомим персонами. 


У мене був свій шлях. Я робив те, що відчував. Зараз можу кожному впевнено дивитись в очі. Відкрито, щиро, чесно та завжди з людьми! Ми пройшли цей шлях достойно. Адже моя участь у виборах та виборча кампанія відбулася зі скромним бюджетом, без десятків агітаторів, без підкупів, без скандалів, без використання адміністративного ресурсу, без зустрічей у школах чи церквах, але з великою жагою до перемоги та прекрасними людьми у команді підтримки! Залишився в добрих відносинах зі всіма кандидатами, вдячний долі, що зміг позмагатись з такими сильним та достойними людьми, це безцінний життєвий досвід. Велика подяка активістам та прихильникам – за енергію та відданість. Дякую своїй команді, яка не звертаючи уваги на труднощі, йшла зі мною до кінця.


Повернутися до списку