• Олег Березюк звернувся до посла Японії щодо надання гранту Тернопільській психоневрологічній лікарні

Олег Березюк звернувся до посла Японії щодо надання гранту Тернопільській психоневрологічній лікарні

14 Трав, 2018 \\ Новини області

Заклад бере участь у конкурсі проектів грантової допомоги «Кусаноне» уряду Японії.

Лікарня підготувала три заявки на придбання медичного обладнання. Серед якого УЗД-апарат для діагностичного відділення, апарат штучної вентиляції легень, аналізатори тощо.

«Ця лікарня – приклад людяності та збереження людської гідності при наданні допомоги. Тут створені дивовижні умови не тільки для пацієнтів, а й для медиків, – каже Олег Березюк. – І перші, і другі відчувають тут себе захищеними».

За словами Олега Березюка, за рівнем умов цій лікарні немає аналогів в Україні. Тут обладнано сучасні наглядові палати із датчиками руху, ізольованими палатами, відеоспостереженням, що гарантує безпеку не тільки пацієнтам, а й персоналу.

Щороку в лікарні проходить лікування понад 12 тис. пацієнтів. Це найбільша у Тернопільській області лікарня. Однак в останні роки у ній практично припинено фінансування на придбання обладнання. Натомість те обладнання, яке є, практично вичерпало свій ресурс і потребує заміни.

«Сьогодні дуже важливо підтримати тих, хто й так зробив прорив. Це було непросто, адже більшість робіт тут виконані не за бюджетні кошти», – додає   Олег Березюк.

Тому народний депутат звернувся до посла Японії Сумі Шігекі з проханням посприяти у наданні закладу грантової допомоги.


Повернутися до списку