• Облрада не дозволила скандальній фірмі розробляти кар'єр на Шумщині

Облрада не дозволила скандальній фірмі розробляти кар'єр на Шумщині

9 Серп, 2018 \\ Новини області

Тернопільська облрада відмовила у погодженні підприємству «Тернопільтеплоенерго» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування торфу ділянки «Руська Гута» родовища «Cтарники», розташована у Шумському районі.

Напередодні, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що кінцевим бенефеціаром цього проекту є проросійські сили. Зокрема, керівником підприємства є представник партії «За життя».

«Останні соціологічні опитування демонструють ріст рейтингу політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича. Нещодавно кум Володимира Путіна – Віктор Медведчук, також став членом цієї політичної сили. Діяльність політичної партії «За життя» спрямована на реванш проросійських сил в Україні, координується і фінансово підтримується з Російської Федерації. Головою партії «За життя» в Тернопільській області є Кравчук Олександр Богданович. Він також є одним із засновників ТзОВ «Тернопільтеплоенерго», - йдеться у публікації.

Зважаючи на цю інформацію, профільна комісія, а згодом і сесія Тернопільської обласної ради відмовила у погодженні на користування надрами для вказаного підприємства.

- Фракція «Самопоміч» категорично проти того, щоб у нас працювали і збагачувалися люди, які мають бодай найменше відношення до проросійських сил та їх збагачення. Згодом за гроші, зароблені на наших землях, відбувається фінансування армії, яка знищує нашу країну та вбиває наших людей. Так Росія «точить» нас не тільки ззовні, а й з середини. Натомість правоохоронним органам варто перевірити інформацію на взаємозв’язки окремих політиків та бізнесменів з проросійськими силами, - заявив голова фракції Віталій Фидрин.Повернутися до списку