• Команда Андрія Садового поспілкувалася з жителями області за теплим какао

Команда Андрія Садового поспілкувалася з жителями області за теплим какао

18 Лют, 2019 \\ Новини області

Домашнім какао за особистим рецептом кандидата в Президенти Андрія Садового пригощали жителів області учасники агітаційного туру КакаоРозмови. Цими вихідними команда політика побувала на Тернопільщині і за теплим напоєм поспілкувалася з людьми.

Ідея КакаоРозмов виникла у Андрія Садового раптово, під час робочого візиту в одну із областей. Кандидат у Президенти мав дуже теплу розмову з людьми і вирішив започаткувати таку акцію в інших містах.

Тепер три агітаційних автобуси з брендуванням кандидата в Президенти їздять регіонами України, а команда Андрія Садового спілкується з людьми. Серед учасників агітаційного туру – народні депутати, VIP-агітатори, довірені особи, представники осередків. 
Цими вихідними агітаційний тур охопив дев’ять міст Тернопільщини: Теребовля, Копичинці, Хоростків, Чортків, Борщів, Бучач, Монастириська, Козова, Бережани.

Жителі області могли не тільки попити теплого домашнього напою, а й поспілкуватися з командою Андрія Садового, більше дізнатися про програму кандидата в Президенти, надати свої пропозиції. А жителі Чорткова та Борщева мали можливість поспілкуватися ще й з народним депутатом від «Об’єднання «Самопоміч» Тарасом Пастухом.Повернутися до списку