• «Гречка вибере за тебе»: молодь виступила  проти підкупу виборців

«Гречка вибере за тебе»: молодь виступила проти підкупу виборців

24 Вер, 2018 \\ Новини області

Акцію під такою назвою провело під стінами Верховної Ради молодіжне крило партії «Об’єднання «Самопоміч». Молоді люди з усієї країни з’їхалися, щоб виступити проти підкупу виборців та за дотримання демократичних процедур під час виборів.

Політична акція перетворилась на мистецький перфоменс, Активісти принесли під стіни ради мішки гречки як символ підкупу. Молодь закликала депутатів припинити збирати голоси таким чином, а громадян – не вестися на підкупи.

«Молодь вимагає проведення чесних виборів. Ми вкотре доводимо, що впливаємо на політичні процеси, саме ми зробили Революцію гідності, побороли режим Януковича та обрали для України європейське майбутнє. Не продавай свій голос! Не продавай своє майбутнє! Ми шукаємо свідомих людей, які готові робити зміни в країні, брати на себе відповідальність та творити європейську державу», - зазначив голова молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» в Тернопільській області Олег Грушицький.

Активісти кажуть, що спочатку одні продають своє майбутнє за гречку, а потім інші, щоб виправити цю помилку, віддають найцінніше – своє життя. Тож треба ставати відповідальними за власне життя, власні родини, власне майбутнє. Чесні, непідкупні вибори – це дзеркало свідомості, демократії та волі народу.

Крім того, до дорослих звертається восьмирічний Даніель. Він каже: «У нас в гімназії вчать бути чесним, не кривдити дівчат, допомагати слабшим, берегти природу і поважати батьків. Чому ви досі не навчились цих правил? Зараз я змушений просити вас – не продавайте наше майбутнє».

На переконання активістів, якщо молодь ігноруватиме голосування, вибір й надалі робитимуть за неї.


Повернутися до списку