• Головним ревізором у громаді мають бути люди, - Олег Березюк

Головним ревізором у громаді мають бути люди, - Олег Березюк

14 Трав, 2018 \\ Новини області

Після створення ОТГ податки, які сплачують місцеві підприємства, напряму потраплятимуть у бюджет громади. Вона сама визначатиме, куди їх спрямувати - на ремонт дороги, оснащення амбулаторії чи інвестувати у перспективний проект.

Головним ревізором у цьому процесі має стати громада. Лише від її активної участі залежатиме, як в подальшому розвиватимуться міста і села.

Про особливості місцевого самоврядування в умовах децентралізації з активом Козівського цукрового заводу, який входить у групу заводів ТОВ "Радехівський цукор", поспілкувався народний депутат Олег Березюк.

- Мудрий керівник буде зацікавлений, щоб на території громади працювали успішні підприємства. А бізнес зможе вимагати від керівника громади якісну роботу, тому що знатиме, скільки грошей він перерахував у бюджет і що за них можна зробити, - каже Олег Березюк.

Також людей цікавили зміни у галузі медицини. Зокрема, які послуги вони зможуть отримати у сімейного лікаря безкоштовно, чи може лікар відмовити у підписанні угоди, а головне, де у малих містах та села взяти кваліфікованих медиків.

- В Україні є успішний досвід залучення лікарів. Одна з громад звернулася у медичний університет, запросила лікарів-інтернів, забезпечила їх необхідними умовами, в тому числі житловими, і таким чином отримала кваліфіковані кадри, - розповів Олег Березюк.Повернутися до списку