• Завдяки проекту США в Ланівцях відкриють культурний центр

Завдяки проекту США в Ланівцях відкриють культурний центр

26 Жов, 2018 \\ Лановецький р-н

Лановецька  ОТГ пройшла всі відбіркові етапи проекту ДОБРЕ і має усі шанси отримувати фінансування на створення «Культурного центру родини Єловицьких».

Його планують облаштувати у приміщенні колишнього кінотеатру, що у центрі міста. Понад 10 років тому у цій будівлі обвалився дах. Тоді аварійність ліквідували, але приміщення так і залишилось непридатним для роботи. Нещодавно у громаді прийняли рішення реанімувати приміщення і в одній з його частин облаштувати ЦНАП. В іншій частині будівлі облаштують конференц-зал широкого використання, а саме «Культурний центр родини Єловицьких». Це платформа для продукування та популяризації україномовного продукту –  кіно, музика, зустрічі та інше. Тобто, це має бути повністю сучасний простір із наявними технологіями та можливостями, який буде використовуватися жителями громади для визначення суспільно-важливих аспектів із життя Лановецької ОТГ.

-  Згідно з проектом, там планують облаштувати конференц-зал, який буде використовуватися для культурно-освітніх заходів. Протягом тижня там транслюватимуть фільми для молоді, проводитимуть культурні заходи, відбуватимуться круглі столи та конференції. У рамках Центру проводитимуть гуртки кінематографу. Розповідатимуть, що таке кіно, як його знімають, з яких етапів складається зйомка, - розповідає депутат Лановецької ОТГ Вадим Щеглов.

Нагадуємо, проект ДОБРЕ  - новий п`ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку у сфері розбудови місцевого самоврядування, який планує надати комплексну допомогу українським громадам. Проект працює у семи областях, зокрема і в Тернопільській. Протягом 2016-2021 років агентство США з міжнародного розвитку планує надати 50 млн. доларів на комплексну допомогу та сприяння розвитку об’єднаних громад в Україні.

Фото сайту Лановецької ОТГ


Повернутися до списку