• У Ланівцях сміттєві майданчики отримають "прописку"

У Ланівцях сміттєві майданчики отримають "прописку"

9 Бер, 2018 \\ Лановецький р-н

Впорядкувати майданчики для сміттєвих контейнерів планують у Ланівцях. Для цього розроблять карту-схему їх розміщення. Документ визначить, де знаходитиметься кожен майданчик, і надасть їм офіційного статусу.

До цього часу майданчики, де зберігаються сміттєві контейнери, не мали «прописки».  Вони роками знаходилися у визначених місцях, але документально це не було зафіксовано. Це викликало певні непорозуміння. Коли міська рада виділяла гроші на їх облаштування і люди бачили якийсь рух, з’являлися нарікання. Мовляв, майданчик треба перенести, чому він має бути тут, а не там.

Депутати Лановецької ОТГ вирішити поставити крапку у цих суперечках. У раді планують розробити схему розміщення сміттєвих контейнерів,  і відповідно до неї облаштовувати майданчики.

На останній сесії рада виділила 70 тис. грн. на виготовлення документації.

- Лановецька ОТГ стане однією з перших в області, яка матиме таку карту-схему. У великих містах вона давно працює, а в районах до цього часу на це питання не звертали увагу. За моєю інформацією, така схема затверджена лише у Заліщиках, - каже голова бюджетної комісії Лановецької ОТГ Вадим Щеглов.

Коли ідею реалізують, кожен майданчик матиме власну адресу і офіційний статус. Це дозволить навести порядок у питанні складання сміття.

Фото з відкритих джерел

Повернутися до списку