• У Ланівцях мешканці віддаленого мікрорайону отримали новий дитячий майданчик

У Ланівцях мешканці віддаленого мікрорайону отримали новий дитячий майданчик

21 Вер, 2018 \\ Лановецький р-н

Нові гірки, гойдалки та каруселі. Усе яскраве, цікаве і вже випробуване місцевими дітлахами. Днями у віддаленому мікрорайоні Ланівців встановили новий дитячий майданчик.

Щасливчиками стали мешканці трьох вулиць - Набережна, Квітнева та Привокзальна. А це десятки дітей. Усі вони отримали нові розваги. Комусь довподобати лазити лабіринтами, іншим спускатися з гірки, треті – ганяють м’яча на новому футбольному полі.

- Як і обіцяли, на дитячому майданчику встановлено сім елементів. Крім того, напередодні на полі поблизу майданчика змонтували нові футбольні ворота. Це була спільна робота депутатів та громади. Насправді дуже багато залежить від того, які завдання люди поставлять представникам влади, - розповідає депутат Лановецької міської ради Вадим Щеглов.

трьох вулиць напередодні звернулася до свого депутата Вадима Щеглова з проханням облаштувати територію і встановити майданчик, бо раніше їм не було де відпочивати з дітьми. У міській раді відшукали кошти і встановили атракції, але до «перерізання стрічки» було ще далеко. Вадим Щеглов не став чекати, поки комунальники облагородять територію і запропонував мешканцям влаштувати толоку. Люди погодились і спільно з депутатом вийшли на прибирання майданчика. Зрізали і зібрали сухе гілля, очистили територію, підсипали піску, замели – і ось місце для відпочинку готове.

В перспективі, якщо буде додаткове фінансування, планують доставити ще кілька гойдалок в іншому місці, зазначає Вадим Щеглов. Поряд з майданчиком на невеликому лузі встановили футбольні ворота. Це просторе місце, де діти можуть грати футбол та займатися спортом.

Крім того, на окрузі покращать вуличне освітлення та встановлять додаткові сміттєві баки.

IMG_5172.JPG

IMG_5168.JPG


Повернутися до списку