• У Ланівцях через пошкоджену дорогу на вуха поставили все керівництво

У Ланівцях через пошкоджену дорогу на вуха поставили все керівництво

3 Квіт, 2018 \\ Лановецький р-н

Активісти влаштували «розбір польотів» через пошкоджену дорогу Ланівці-Юськівці. Громадяни неодноразово скаржилися на знищене покриття, але отримували одні відписки. У ці вихідні активісти разом з представниками «Автоєвросили» влаштували акцію.

Рахунок автомобілів, пошкоджених на дорозі Ланівці – Юськівці, йде не десятки. Знищені колеса, ходова – яких тільки «травм» не зазнавали тут транспортні засоби. Люди втомилися викладати зі своїх кишень тисячі гривень на ремонт, тому вирішили діяти радикальніше.

У ці вихідні активісти влаштували акцію. Водії викликали патрульних і повідомили, що вибоїни на дорозі перешкоджають проїзду автотранспорту. Правоохоронці склали протоколи і проконсультували водії, що в таких випадках робити далі. Активістам порекомендували оформити акти обстеження дороги, яка перебуває у незадовільному стані. Згідно з нормами, на таких обстеженнях мали б бути представники державних структур – адміністрації, автодору тощо. Однак посадовців на місці не було.

Натомість участь у акції взяв депутат Лановецької міської ради ОТГ Вадим Щеглов. У присутності активістів він зателефонував до голови Лановецької райдержадміністрації. Посадовець повідомив, що він не може приїхати і не маже нікого делегувати, тому що це був не робочий день. Натомість запросив до себе розмову після вихідних.

Начальник райавтодору повідомив, що дорогу забрали з балансу структури і передали державній адміністрації. Тендер виграла приватна фірма, яка обслуговувала її до 1 квітня. У середині квітня відбудеться новий тендер.

У 2018 році на ремонт доріг у Лановецькому районі виділено понад 13 млн. грн. У перелік увійшло три об’єкти. Серед них і дорога Ланівці-Юськівці.

- Передбачених коштів для повноцінного ремонту доріг недостатньо. По факту приблизно в таку суму обійдеться ремонт дороги Ланівці-Юськівці, - каже Вадим Щеглов. – Тому, очевидно, капітального ремонту дороги цього року так і не буде.

Зі запитом до Служби автомобільних доріг в Тернопільській області звертався і народний депутат Тарас Пастух. У відповідь структура повідомила, що у зв’язку з обмеженим фінансуванням ремонтні роботи на межі доріг загального користування місцевого значення Ланівці-Р-32 (через Юськівці) у 2017 році не проводилися. А у 2016 році виконано лише невідкладний ремонт проїзної частини, а саме ямковий ремонт.

Активісти збираються тримати це питання на контролі. Вони підготували звернення на облавтодор та адміністрацію. Колективне звернення готують представники громади. Зі запитами у відповідні структури звернувся і місцевий депутат Вадим Щеглов. Про результати розгляду заяв повідомимо згодом.

viber image.jpg

viber image2.jpg


Повернутися до списку