• Нетверезим водіям у Ланівцях стане важче уникати покарання

Нетверезим водіям у Ланівцях стане важче уникати покарання

3 Січ, 2019 \\ Лановецький р-н

У Лановецькій громаді серйозно зайнялися питанням безпеки на дорогах. Цього року мерія придбала сучасний алкотестер «Drager 6820» і передала в користування патрульній поліції.

Як зазначив депутат Лановецької ОТГ Вадим Щеглов, це питання більш, ніж складне. Через безкарність нетверезих водіїв на дорогах стає все більше, а це становить загрозу для життя та здоров’я людей.  

- На жаль, частина водіїв, яких в нетверезому стані затримали патрульні, не несуть відповідальності. Чому? Під час затримання такого водія йому пропонують пройти освідчення у місцевій лікарні. Він погоджується, результати аналізу підтверджують вживання алкоголю, але коли справа доходить до суду, він виграє справу. Бо за протоколом, спершу працівники поліції мають запропонувати водію дихнути у драгер «Drager». Якщо патрульні цього не зробили, то вважається, що процедура освідчення проведена з порушенням, - каже Вадим Щеглов.

На новий пристрій у мерії витратили близько 50 тис. грн. Це один із кращих взірців, який дозволяє одразу на місці видати водію документ з результатами освідчення. Крім того, пристрій має історію пам’яті, тож при її зчитуванні працівники поліції можуть побачити, скільки людей було освідчено і які результати перевірки.   

- Це крок до підвищення рівня безпеки у місті і ці кроки є системними, адже торік в громаді було встановлено додаткові камери відеоогляду на виїздах та в’їздах в місто, - підсумував Вадим Щеглов. 


Повернутися до списку