• На вулицях  Ланівців встановлять 20 відеокамер

На вулицях Ланівців встановлять 20 відеокамер

22 Черв, 2018 \\ Лановецький р-н

Понад 80 тис. грн. виділила Лановецька міська рада на закупівлю відеокамер. За ці кошти планують придбати 20 пристроїв і встановити у 14-ох точках.

- У деяких місцях встановлять по дві камери, як вестимуть спостереження у різних напрямках. На всіх в’їздах у місто, а їх є три, стоятиме звичайна камера відеоспостереження та система, яка фіксує автомобільні номери. Таким чином можна переглядати, хто в’їжджав та виїжджав з міста. Це у випадку скоєння правопорушення допоможе правоохоронцям знайти злочинця, - каже голова бюджетної комісії Лановецької міської ради Вадим Щеглов.

Доступ до відео матимуть всі ланів чани. За рухом на вулицях можна буде спостерігати в он-лайн режимі. Міська рада та правоохоронці зберігатимуть відеозаписи протягом одного місяця.

Відеонагляд в місті відбуватимуться в рамках програми «Впровадження системи вуличного відеоспостереження на території Лановецької міської ради на 2018-2020 роки». У мерії сподіваються, що відеоконтроль за публічними місцями допоможе запобігти правопорушенню, в тому числі порушення на дорогах.


Повернутися до списку