• Ланівчани вчилися писати успішні проекти

Ланівчани вчилися писати успішні проекти

5 Груд, 2018 \\ Лановецький р-н

Як написати проект, який готові профінансувати міжнародні та національні інституції, який зацікавить донорів та принесе користь громаді. Цього ланівчани вчилися під час Лабораторії проектів, який відбувся у громаді.

Команда фахівців з тернопільської ГО «АТОМ» провели навчання для активних жителів міста. Говорили про те, як правильно сформувати мету, цілі та завдання проекту, а також - чому важливо знати свою цільову аудиторію.

- Такі знання дуже важливі для жителів молодої громади. Нам потрібно розвиватися, реалізовувати нові проекти, шукати та залучати інвесторів, - каже депутат Лановецької ОТГ Вадим Щеглов. – Добробут нашої громади залежить тільки від того, як наполегливо ми працюватимемо. Сьогодні для громад відкритті двері до багатьох міжнародних організацій, які готові допомагати у розвитку об’єднань і фінансувати проекти. Завдання від нас – навчитися ці проекти писати та презентувати. Лабораторія проектів допомогла отримати для цього базові знання. Тепер справа за нами – активною громадою.

До слова, Лановецька ОТГ стала другою, де працювала Лабораторія проектів.Повернутися до списку