• Ланівчани отримають новий дитячий майданчик

Ланівчани отримають новий дитячий майданчик

21 Черв, 2018 \\ Лановецький р-н

Мешканці округу депутата Лановецької міської ради Вадима Щеглова скоро зможуть відпочивати з малечею на новому дитячому майданчику. Сьогодні обранець разом з колегами з мерії зустрівся з людьми. Спільно вирішили, де зручніше розмістити атракції і які розваги вони хотіли б бачити там для своїх дітей.

- Сьогодні у нас відбулися збори на окрузі, - розповідає Вадим Щеглов. – Люди кажуть, що не мають, де відпочивати з дітьми і неодноразово зверталися щодо встановлення дитячого майданчика. Ми врахували це прохання.

Сесія міської ради виділили кошти на закупівлю кількох майданчиків і вже провела тендери. Один з них встановлять в районі вул.. Набережна, Квітнева та Привокзальна.

- Їх монтуватимуть з нуля. Сьогодні з громадою визначили місце для майданчика. Наразі вирішили встановити його на березі. В перспективі, якщо буде додаткове фінансування, доставимо ще кілька гойдалок в іншому місці, - зазначає Вадим Щеглов. - Поряд з майданчиком плануємо встановити футбольні ворота. Поряд знаходиться невеликий луг. Думаю, дітям було б цікаво грати там футбол.

Протягом року округ чекають й інші оновлення. Зокрема, ремонт дорожнього покриття.

- У цьому районі дороги не асфальтовані, а з твердим покриття. Плануємо їх підрівняти грейдером і всипати щебенем. Цього року міська рада закупила на ці потреби понад три тисячі тонн щебеню, - каже депутат.

Крім того, на окрузі покращать вуличне освітлення та встановлять додаткові сміттєві баки.


Повернутися до списку