• До школи на колесах - Лановецька ОТГ купить новий автобус

До школи на колесах - Лановецька ОТГ купить новий автобус

29 Бер, 2018 \\ Лановецький р-н

Лановецька громада отримає новий шкільний автобус. Кошти на нього уже виділені, тож скоро маленькі ланівчани діставатимуться до школи з комфортом.

Довіз дітей до навчальних закладів та створення для них належних умов є головним завданням для Лановецької ОТГ. Школярі, особливо найменші, не повинні відчувати жодних незручностей, навіть якщо їхня школа знаходиться за кілька кілометрів.

Саме тому Лановецька громада ініціювала придбати новий шкільний автобус.

Співфінансування з розрахунку 65 відсотків з державного бюджету, а 35 - з місцевого бюджету. Відповідний запит надіслали в обласну раду і ось депутати підтримали наше звернення. Сподіваюся, незабаром зможемо купити автобус і наші дітки зможуть швидко та безпечно діставатися до своїх шкіл, - підсумував депутат Лановецької ОТГ, голова бюджетної комісії Вадим Щеглов.

Новий автобус доставлятиме діток з трьох сіл. Це школярі як початкових класів, так і старших. Що цікаво, після утворення громади чи не вперше шкільний автобус поїхав на хутір поблизу села Якимівці. До об’єднання він був відірваний не тільки від райцентру, а й від інших сіл. Але зараз із з цього населеного пункту дітки з легкістю зможуть дістатися до школи.


Повернутися до списку