• Бюджетні обговорення

Бюджетні обговорення

15 Квіт, 2015 \\ Лановецький р-н

   4 квітня 2015 року  ініціативна група громадського об’єднання «Самопоміч» в Лановецькому районі розпочала перші обговорення місцевих бюджетів. Даний процес присутні розпочали з  бюджету міста Ланівці та  розглянули бюджети декількох сіл Лановецького району. Кожен присутній отримав копії вищезгаданих документів.

   Під час обговорення були проаналізовані джерела наповнення місцевих сільських бюджетів та можливості збільшення даних надходжень. Одна з важливих статей наповнення місцевих бюджетів - орендна плата, отримана за оренду земель.

  Керівник ініціативної групи об’єднання «Самопоміч» в Лановецькому районі Щеглов В.Г. звернув увагу на те, що збільшення орендної плати можна досягнути завдяки застосуванню нової «Технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель». В Лановецькому районі виготовленням даної документації займалося тернопільське підприємство «Роміс». Ця документація була виготовлена для всіх сіл, проте отримати і застосувати нову нормативно - грошову оцінку можуть тільки ті селищні ради  які проплатили за неї. В Лановецькому районі таких сільських рад приблизно 7-8. Вони в 2015 році за оренду земель отримають приблизно на 40% більше, ніж в попередньому. Враховуючи сучасний стан фінансування, - це досить вагомий внесок в підтримку місцевого розвитку. В процесі обговорення було прийнято рішення рекомендувати сільським радам звернути увагу на дану статтю наповнення бюджету. Наступне обговорення запропоновано провести 26.04.2015 року та запросити на нього представників міської  та сільських рад. Всіх бажаючих долучитись до цього просимо звертатись за телефоном 0966608242.


Повернутися до списку