• У Козові відбувся волейбольний турнір

У Козові відбувся волейбольний турнір

29 Лист, 2018 \\ Козівський р-н

Волейбольний турнір «Кубок Самопомочі» відбувся Козовій. За першість змагалися команди з з Козової та навколишніх сіл. Детальніше про змагання нам розповість керівник ГО «Об’єднання «Самопоміч» Козівського району Володимир Гач.

– Хто був ініціатором проведення даного заходу?

– Я неодноразово спілкувався з молодими любителями спорту, і переважна більшість стверджують, що їхнє спортивне життя закінчилось разом із завершенням навчання у вищих навчальних закладах. А так хочеться відчути дух перемоги, та шансів випадає щоразу менше. От тому й виникло бажання організувати такі змагання. Після декількох дзвінків знайомим знайшлось чимало охочих допомогти з організацією, і ще більше бажаючих взяти участь.

– Як часто ви організовуєте такого роду змагання?

– З волейболу – вперше, частіше проводили турніри по міні-футболу для школярів.

– Чи складно було підготуватись вам, як організатору?

– Особливих складностей не було, єдиною неприємністю були сьогоднішні погодні умови. Через сильну ожеледь декілька команд не змогли взяти участі у змаганнях. З усіх бажаючих до місця проведення прибули команди сіл Ценів, Вікторівки, Будилова та наша команда ГО «Об’єднання «Самопоміч».

– Розкажіть, будь ласка, про результати змагань?

– Участь у спортивних заходах – це вже перемога і зовсім не важливо зайняв ти призове місце чи ні, попри все це позитивний внесок для власного здоров’я, адже «диванний вихідний» такої користі не принесе – однозначно. Було приємно брати участь у такій запеклій боротьбі, навіть попри те, що наша команда «Об’єднання «Самопоміч» не зайняла жодного призового місця. У фінальній грі першість здобула команда с. Ценів, на другому місці команда с. Вікторівка, третіми стали гравці команди с. Будилів. За свою енергійність команди-призери отримали кубки і грамоти, а за перше місце ще й професійний волейбольний м’яч.


Повернутися до списку