• Три тисячі козівчан зможуть купувати ліки із 12-відсотковою знижкою

Три тисячі козівчан зможуть купувати ліки із 12-відсотковою знижкою

21 Лют, 2018 \\ Козівський р-н

Ліки – це те, без чого сьогодні не обходиться жодна людина. На жаль, в умовах стрімкої інфляції їх вартість з кожним днем зростає, тому кожен шукає, де б дешевше їх придбати. В обласних центрах, зокрема, в Тернополі є великі мережі аптек, які надають знижку для певних категорій населення. Такий досвід переймає і селище Козова.

Нещодавно відбулось відкриття  соціальної аптеки «Ромашка» на території Козівської центральної комунальної лікарні.  Завдяки зусиллям Козівської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» окремі категорії населення Козови та Козівського району отримують у цьому закладі знижки.

«Власники великої мережі аптек «Ромашка» погодились співпрацювати з нашою організацією. Спільними зусиллями було виготовлено і погоджено з керівництвом мережі 3000 «Карток Козівчанина» для жителів Козови та Козівського району, - розповідає керівник Козівської ГО «Об’єднання «Самопоміч»  Володимир Гач. - Картки дають право на 12-відсоткову знижку у козівській аптеці «Ромашка», що знаходяться за адресою вул. Зелена, 19 (на території лікарні). Також ведуться перемовини про те, щоб знижки діяли в ще одній філії аптеки «Ромашка», що знаходиться за адресою вул Герети, 23 (біля автовокзалу). В недалекому майбутньому у всіх власників «Картки Козівчанина» буде можливість скористатися знижкою вже у двох аптеках. Звісно, такі проблеми потрібно вирішувати централізовано, на законодавчому рівні, але, думаю, і це принесе пільговикам суттєву економію. Якщо в середньому протягом місяця пенсіонери витрачають  на ліки від 500 до 1000 грн, з карткою знижок можна зекономити від 60 до 120 гривень, а це додаткова буханка хліба чи ще одна «порція» ліків».

Активісти Козівської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч»  вирішили звернутись за допомогою до мережевих аптек та розвинути подальшу співпрацю.

– Сподіваюсь, цей проект принесе користь жителям Козови та району. Адже розуміємо, в якому становищі сьогодні перебувають громадяни, особливо пенсіонери. Вважаю нашим обов’язком допомогти їм, адже власним прикладом ми виховуємо своїх дітей і вони в майбутньому  чинитимуть так, як  чинимо ми! – підсумував свої думки Володимир Гач.– Також від себе та від імені колективу нашої організації  хочу висловити вдячність керівництву аптек, а саме Рубленику Борису Борисовичу, за те що пішли нам на зустріч та допомогли зробити добру справу!

Картки можуть отримати пенсіонери (за наявності пенсійного посвідчення), учасники бойових дій в зоні АТО (з посвідченням) та малозабезпечені сім’ї (з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу та відповідну довідку).

Картки  можна отримати у приміщенні офісу ГО «Об’єднання «Самопоміч» за адресою смт Козова, вул. Дорошенка, 2а з 9:00 -17:00 з понеділка по п’ятницю, тел. (067)814-83-73, 2-18-70.


Повернутися до списку