• На вимогу «Самопомочі» агропідприємство Козови  зменшить кількість шкідливих викидів

На вимогу «Самопомочі» агропідприємство Козови зменшить кількість шкідливих викидів

31 Січ, 2017 \\ Козівський р-н Уже багато років жителі Козови скаржилися на забруднення повітря шкідливими викидами під час сушіння зерна місцевим підприємством "Агропродсервіс". Люди кажуть: сморід і пилюка значно псують їхня здоров’я, особливо це відчувають діти та люди похилого віку. Аби вирішити цю проблему козівчани зібрали понад півтори сотні підписів і з проханням про допомогу звернулися до місцевого осередку громадської організації Об’єднання «Самопоміч». На особистий контроль це питання взяв народний депутат від округу Тарас Пастух.

-          На прохання жителів Козови я звернувся до керівників "Агропродсервісу" та запропонував їм для покращення екологічної ситуації встановити на елеваторі повітряно-очисні споруди. Вважаю, що це було б добре для обох сторін, адже виробництво, яке продемонструє, що думка громади для нього важлива - тільки підсилить довіру до себе - зазначив Тарас Пастух.

Відтак, підприємство швидко відреагувало на звернення народного депутата та уже розпочало встановлення очищених систем повітря на козівському елеваторі.

-          Керівники "Агропродсервісу" повідомили, що на елеваторі у Козові уже розпочали монтаж аспіраційного обладнання. Встановлення системи очистки повітря передбачає кілька етапів. Але до початку сезону сушіння зерна підприємство планує закінчити цю роботу, - розповідає керівник Козівського громадського об’єднання «Самопоміч» Володимир Гач.

У «Самопомочі » сподіваються, що підприємство дотримає своєї обіцянки і вже цього року стан довкілля прилеглих вулиць довкола елеватора та селища загалом суттєво покращиться.

20170131_142625..jpg20170131_142635..jpgПовернутися до списку