• Ідею приємного відпочинку вирішили реалізувати для місцевих мешканців активісти «Об'єднання «Самопоміч»

Ідею приємного відпочинку вирішили реалізувати для місцевих мешканців активісти «Об'єднання «Самопоміч»

16 Черв, 2016 \\ Козівський р-н
Відпочинок на природі за містом в приємній компанії родини та друзів – ідеальний варіант проведення вільного часу, особливо в теплу пору року. Ідею приємного відпочинку вирішили реалізувати для місцевих мешканців активісти Об’єднання «Самопоміч». 
За сприяння нашого місцевого осередку підключено інтернет у парковій зоні біля озера (Плотіна),  назва WI-FI мережі – «samopomich_kozova», пароль відсутній. Тепер у всіх бажаючих є можливість користуватись безкоштовним WI-FI та насолоджуватись відпочинком на природі. 

Також тут, біля озера, нашими активістами створено фан-зону. На час проведення Євро-2016 відбуватиметься пряма трансляція футбольних матчів. 
Нагадаємо, графік проведення футбольних матчів з участю України: 
16.06. – Україна-Північна Ірландія – 19:00
21.06 – Україна-Польща – 19:00
Зазначимо, що фан-зона відкрита для Вас до 10 липня. В неділю, 12 червня, під час трансляції матчу Україна-Німеччина було присутньо приблизно 50 осіб.
Також найближчим часом планується встановлення антени, що дасть змогу збільшити радіус подачі сигналу на озері. Безкоштовний WI-FI буде надаватись до кінця відпочинкового сезону, тож запрошуємо Вас використати дану можливість.
 

Повернутися до списку