• Козівським осередком "Об'єднання "Самопоміч" організовано безкоштовні курси англійської мови для дітей Козови

Козівським осередком "Об'єднання "Самопоміч" організовано безкоштовні курси англійської мови для дітей Козови

21 Черв, 2016 \\ Козівський р-н

Англійська мова як мова міжнародного спілкування усуває бар’єри між людьми та відкриває великі можливості. Сьогодні всюди використовується англійська мова – навчання, бізнес, подорожі, наука, Інтернет, фільми і т.д.

В сучасному світі англійська мова стає все популярнішою. У нашій країні діти починають вивчати її з першого класу. Але, на жаль, мало уваги приділяється вивченню іноземних мов у наших школах. Саме тому, тим, хто хоче підвищити рівень свої знань, доводиться брати приватні уроки. Проте, не всі батьки мають змогу оплатити такі заняття.

Козівський осередок Об’єднання «Самопоміч» вирішив допомогти дітям, які виявили бажання поглибити свої знання з англійської мови, та ініціював безкоштовні курси для дітей Козови. Заняття відбуваються двічі на тиждень. Набрано дві групи: молодшого і середнього шкільного віку. Курси англійської мови відвідують діти з внутрішньо-переміщених сімей, прийомних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.


Заняття є максимально ефективним, проводиться кваліфікованим спеціалістом, нашим активістом Дмитром Прокопівом, який поєднує досвід та новітні методики вивчення англійської мови. Основне завдання – в доступній і цікавій формі подати матеріал, який необхідний для досягнення мети навчання.


Дмитро Прокопів, керівник даного проекту, розповідає:

- Дані заняття допоможуть отримати більш глибокі знання та закріпити базові. Для кожної групи підібрані програми та методи навчання, з урахуванням інтересів дітей. Цікаві завдання дозволять перетворити звичайний урок в досить чудовий спосіб проведення часу, результатом якого буде отримання знань.

- Учні повністю залучені до навчального процесу завдяки завданням, що стимулюють і надихають на здобутки. Діти виховують впевненість у собі у середовищі, вільному від стресу. Заняття відбуваються у цікавій формі з використанням різноманітних завдань, спрямованих не тільки на розвиток розумових навичок англійської мови, а й на загальний розвиток дитини. Характерною особливістю курсу для дітей є робота над формуванням грамоти та лексичних навичок з поступовим ускладненням матеріалу. Кожна дитина унікальна, а отже, потребує персонального підходу. У нас, на відміну від школи, участь в навчанні бере кожен учень, - зазначив Дмитро Прокопів.Повернутися до списку