• Для учасників антитерористичної операції у Гусятинському центрі зайнятості проведено День відкритих дверей центру зайнятості.

Для учасників антитерористичної операції у Гусятинському центрі зайнятості проведено День відкритих дверей центру зайнятості.

6 Бер, 2017 \\ Гусятинський р-н 01 березня 2017 року для учасників антитерористичної операції у Гусятинському центрі зайнятості проведено День відкритих дверей центру зайнятості.
Мета інформаційно-роз’яснювального заходу: забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції , надання всебічної допомоги щодо сприяння зайнятості та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
У заході взяли участь 14 осіб, серед яких: безробітні-учасники антитерористичної операції, соціальні партнери .

Перед присутніми виступила заступник директора Гусятинського районного центру зайнятості Пастернак Світлана Павлівна, яка ознайомила присутніх зі станом ринку праці, розповіла про послуги служби зайнятості, зокрема учасникам АТО . Заступник директора повідомила що, станом на 01.03.2017 р. у районний центр зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулось понад 60 осіб, які брали участь в антитерористичній операції. Під час перебування на обліку у центрі зайнятості всі отримали профінформаційні , профорієнтаційні послуги, були залучені до групових заходів, які проводяться у службі зайнятості. Їм надані консультації щодо можливості проходження професійного навчання за направленням центру зайнятості за різними робітничими професіями у навчальних закладах Тернопільської області та Центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості.
Запрошені соціальні партнери розповіли присутнім про послуги , що надаються їхніми організаціями.

Практичний психолог / психолог відділу соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді Кришталович-Клим Наталія Іванівна проінформувала учасників про можливість отримання комплексу соціальних послуг, а саме інформаційних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних, психологічних. А також розповіла про можливість отримання оздоровчих путівок для дітей та родичів учасників АТО та гуманітарної допомоги для сімей учасників АТО. Вона звернула увагу, що за всебічною допомогою можна звертатися до різних організацій не тільки у Гусятинському районі, але й м.Тернополі (Громадська ветеранська організація «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», Всеукраїнський Благодійний Фонд «Крок НАЗУСТРІЧ»)

Інспектор відділу по Гусятинському Теребовлянському та Підволочиському районах Головного управління держгеокадастру у Тернопільській області Ропій Юрій Борисович розповів, про можливість отримання у власність земельних ділянок для різних цілей та ознайомив присутніх з порядком передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність військовослужбовцям відповідно до ст.118 Земельного кодексу України, ознайомив присутніх, з пакетом документів, які слід підготувати для отримання ділянки. Він надав перелік міських, селищних та сільських рад , які зарезервували землі для виділення їх учасникам АТО у 2017 році.

gusiatyn..jpg
Голова Гусятинської районної організації «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Скопецький Ігор Євгенович ознайомив про всебічну роботу та допомогу бійцям, які звертаються до їхньої організації «Об’єднання «САМОПОМІЧ» .
Учасники заходу отримали вичерпні кваліфіковані відповіді на запитання, поради та рекомендації.
У заході взяли участь 10 демобілізованих воїнів АТО.


Повернутися до списку