• Як у Чорткові вирішили проблему спаленого листя

Як у Чорткові вирішили проблему спаленого листя

26 Вер, 2018 \\ Чортківський р-н

У Чорткові не могли знайти порозуміння місцеві мешканці та комунальники. Останні не регулярно вивозили з території сміття, в тому числі листя, а чортківчани від безвиході почали його спалювати. 

За це людей оштрафували. Виникали постійні нарікання, як від одних, так і від інших.  Врегулювати ситуацію вдалося депутату Чорківської міської ради Лесі Садовській. Вона організували спільне збори з комунальниками та мешканцями, де вона обрана депутатом. В результаті сторонам вдалося знайти порозуміння.

- Спалювання листя – актуальне питання для осіннього періоду. Мешканці мого округу вдалися до таких дій і їх за це оштрафували. Але в цій ситуації винні не тільки вони. На жаль, вони стали заручниками обставин. Щоб не виникали такі ситуації, слід створити необхідні умови, аби листя не накопичувалося, каже Леся Садовська.

З’ясувалося, що на окрузі виникли проблеми з вивозом сміття. Люди звернулися до депутата за допомогою. Обранець зібрана усі дотичні до процесу сторони. Представник приватної фірми, яка займається вивезенням сміття запевнив, що це відбуватиметься регулярно. Він надав людям графік вивозу, вказав,

які саме відходити вивозять, згідно з договором, і хто за це відповідає. Решту відходів, яким не займається оператор, займаться місцеве комунальне підприємство. Відтак, усі відходи обіцяють прибрати, тожу людей не буде необхідності щось спалювати.

Повернутися до списку