• У Чорткові просять відновити дорогу, яка не бачила ремонту з 70-их років

У Чорткові просять відновити дорогу, яка не бачила ремонту з 70-их років

6 Серп, 2018 \\ Чортківський р-н

Без асфальту та з вирвами. Такою дорогою щодня доводиться ходити та їздити жителям вул. О.Кобилянської, що у Чорткові. Від бездоріжжя страждають не тільки автомобілі, а й пішоходи. Терпінню чортківчан прийшов кінець. Люди звернулися за допомогою до свого депутата Лесі Садовської.

Зруйнована дорога знаходиться неподалік центральної автостанції. Щодня нею проходить десятки людей. У свій час вона була проїзною і сполучала прилеглі вулички з центральною. Зараз водії оминають її десятими дорогами.

Востаннє проблемний відрізок ремонтували ще в кінці 70-их. З того часу капітально за нього ніхто не брався. Люди власними силами засипали ями, щоб подай трохи виправити ситуацію, адже такого не витримували ні автомобілі, ні ноги.

- Дорога вузька, розташована під кутом. Під час опадів її буквально вимило. В окремих місцях там утворились вирви завглибшки до колін. Від цього ламають автомобілі, - розповідає Леся Садовська.

Люди звернулися за допомогою до депутата. Просять бодай зробити під’їзд, щоб у випадку нагальної потреби, до будинків могли під’їхати швидка та пожежна.

- Зимою сюди не заїжджає грейдер. Люди самі прибирають сніг. Чистять своїми руками, щоб виїхати до центральної дороги, - каже депутат.

Наразі у комунальники по-своєму вирішували проблему – засипали ями старим асфальтом, який зняли з інших доріг, де проводився ремонт.

Леся Садовська звернулася із запитом до мерії щодо створення робочої групи, яка проведе обстеження дороги, адже до ремонту треба підійти комплексно. Залатати ями недостатньо. Необхідно відновити покриття, облаштувати стоки, аби опади нараді не руйнували дорогу. В першу чергу потрібно зробити проект. Визначити кошторис. Лише тоді стане зрозуміло, чи потягне ремонт дороги місцевий бюджет.

- Люди просять не парк чи сквер, вони просять дорогу. Кожного дня вони їдуть на роботу, йдуть на зупинку, тому ця проблема їх болить. Нам потрібно вирішити це питання, поки ніхто серйозно не постраждав, - каже Леся Садовська.

756385.jpg

8567.jpg


Повернутися до списку